TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Tvrdošín » Vitanová » Domy » Rodinná vila »

RODINNÁ VILA / RODINNÝ PENZIÓN IHNEĎ NA PREDAJ, POZOR ZMENA !

RODINNÁ VILA / RODINNÝ PENZIÓN IHNEĎ NA PREDAJ, POZOR ZMENA !

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA : V prípade, že by sa uzavrela kúpno predajná zmluva do 30.04.2019 sme ochotní znížiť kúpnu cenu na 170.000,- eur. Ponúkame na predaj luxusnú špičkovo vybavenú rodinnú vilu alebo rodinný penzión v obci Vitanová na severnom Slovensku. Rodinná vila alebo rodinný penzión je špičkovo zariadený, je v ňom možné buď okamžite bývať, alebo poskytovať ubytovanie. Rodinná vila alebo rodinný penzión je pôdorysne obdĺžnikového tvaru so sedlovou strechou s vikierom, je čiastočne podpivničený, dispozične pozostáva z jedného podzemného podlažia, jedného nadzemného podlažia a obytného podkrovia. Jednotlivé podlažia majú samostatné vchody. Do 1.PP je vchod z dvora, do 1.NP je vchod vonkajším schodiskom z terénu, 1. PP a 1. NP sú aj vzájomné prepojené vnútorným schodiskom. Do podkrovia je samostatný vchod vnútorným schodiskom, ktorý je realizovaný v prístavbe v zadnej časti rodinného domu. V podkroví sa nachádzajú dva samostatné troj-izbové byty s kuchyňami. Na 1. NP sa nachádzajú 4 samostatné izby, kde dve z nich sú vybavené kuchynskou linkou. Každá z týchto izieb je vybavená kúpeľnou so sprchovým kútom a WC. Na 1.PP sa nachádzajú tri veľké spoločenské miestnosti s kapacitou 30 osôb, kuchynská linka, veľký krb a WC, práčovňa. Rodinná vila alebo rodinný penzión má kapacitu 14 lôžok a 3 prístielky. Rodinná vila alebo rodinný penzión má k dispozícií veľký dvor, na ktorom sa nachádza zámocká dlažba, malá hospodárska budova a menší pozemok pre malý bazén. Dvor má kapacitu sedem parkovacích miest. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete a to verejný vodovod, elektrické vedenie, plynovod, obecná kanalizácia, optické internetové pripojenie, satelitný televízny signál. Súčasťou predaja sú aj dva pozemky oproti rodinnej vile alebo rodinnému penziónu o výmere : 288 m2 s kapacitou 8 parkovacích miest. V roku 2017 prebehla kompletná rekonštrukcia interiéru. Celá rodinná vila, alebo rodinný penzión je vybavený špičkovým nábytkom obchodných domov IKEA a SCONTO. Tak isto je vybavený multifunkčnými domácimi spotrebičmi. Táto rodinná vila alebo rodinný penzión sa nachádza len 3 km od lyžiarských stredísk VITANOVÁ a ORAVICE a od jedného z najväčších termálnych prameňov AQUAPARK MEANDER ORAVICE. Podroháčska dedinka Vitanová sa nachádza 10 km od lyžiarského strediska Roháče - Spálena a 15 km od termálneho parku WITOW a CHOCHOLOWSKIE TERMI a 25 km od Poľskej turistickej metropoly ZAKOPANÉ.

Cena: 175 000,00 €

  1 107,59 €/m2

Kategória: Rodinná vila - Predaj

Lokalita: Tvrdošín - Vitanová
(Rodinná vila - Vitanová)

Zastavaná plocha: 660 m2

Úžitková plocha: 158 m2

Rozloha pozemku: 502 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

BRANEO GROUP s.r.o.

Jozefská 7, Bratislava
0901 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk